FORGOT YOUR DETAILS?

?

Masz pytania? Zadzwoń.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 602 597 235 lub napisz na adres poczty elektronicznej: durlik@durlik.pl


 

Sprzęt kuchenny

AGD

piekarnikBiała kuchenka, jaką wszyscy znamy już dawno przeszła do historii. Dziś standardem jest sprzęt przystosowany do zabudowania.

Zabudować można każdy sprzęt kuchenny. Zaczynając od piekarnika i płyty grzewczej, poprzez kuchenkę mikrofalową,

Zmywarkę, lodówkę czy też okap. Swoje miejsce znajdzie też drobny sprzęt AGD. Oferta sprzętu jest bardzo szeroka. Producenci kreują coraz to nowsze, ciekawsze wzory. Tworzone formy sprzętu trafiają w gusta najbardziej wymagających klientów.

 

Każdy z obecnych na polskim rynku producentów posiada w ofercie pełną ofertę sprzętu do zabudowy. Sprzęt jest zróżnicowany pod względem wzory, ceny oraz funkcji. Zapewne wielu z Państwa stanęło przed wyborem rozwiązania do kuchni. Pojawiają się pytania. Czy będzie pasować do moich mebli? Czy spełni oczekiwania? Czy będzie trwały? Szeroki wybór onieśmiela. Dlatego też dla klientów chcących uniknąć rozterek proponujemy możliwość doboru sprzętu do mebli zamówionych w naszej firmie. Propozycję sprzętu przedstawimy po zapoznaniu się z Państwa wymagań. Postaramy się również, aby cena za sprzęt była korzystna i dopasowana do oczekiwań.

Współpracujemy z wiodącymi producentami. Mamy wgląd na najnowszych propozycji proponowanych przez firmy produkujące sprzęt AGD.

Ciekawą propozycją jest pięcioletnia gwarancja na sprzęt zakupiony w studiu mebli kuchennych. Więcej informacji na temat przedłużonej gwarancji otrzymacie Państwo w naszym STUDIU MEBLI KUCHENNYCH DURLIK Meble mieszczącym się w Kielcach przy ulicy Zagnańskiej 232 w firmie KRANIK .:. Łazienki i Kuchnie .:..

TOP